Telefonumuz

Gürsu Şube : 0224 223 4800 Panayır Şube : 0224 223 2545

E-Posta Adresimiz

ozeltalipmtsk@gmail.com


HAKKIMIZDA

Talip Sürücü Kursları 1989 yılında Talip TATAR tarafından Bursa Osmangazi, Atatürk Caddesi üzerinde kurulmuş olup Bursa ilinin ilk sürücü kurslarındandır. Daha sonra 1994 yılında açılan Gürsu şubesi ile ilçenin ilk sürücü kursu ve özel öğretim kurumu olarak hizmet sunmuş olup, 2013 yılında da Osmangazi-Panayırda gene Panayırın ilk sürücü kursu ve özel öğretim kurumu olarak şube açmıştır.

            33 yıllık tecrübemiz ve bugüne kadar mezun ettiğimiz on binlerce kursiyerimizin tecrübesi ile MTSK hizmeti veren kurslarımız şu anda da Gürsu ilçesi Zafer Mahallesinde ve Osmangazi ilçesi Panayır yolu üzerinde, alanında uzman, değerli eğitim personeli ile siz değerli kursiyerlerimize sürücü eğitimi hizmeti vermeye devam etmektedir. Gerek teorik gerekse direksiyon eğitimlerinde hizmet kalitesini ön planda tutarak, donanımlı ve konforlu araçlar ile hizmet sunmaya özen göstermekteyiz.

 

MİSYON


Çeyrek asrı aşkın tecrübemizi ve eğitim kalitesini ön planda tutarak geliştirmeye devam etmek, trafik kurallarına hakim, trafik kültürünün bilincinde olan ve araç kullanmayı en doğru bilgi ve yöntemler ile öğrenmiş yeni sürücü adaylarını yetiştirmek. Kurs süreci sonunda mezun öğrencilerimizin başkasına ihtiyaç duymadan trafiğe çıkabilir hale gelmesini sağlamaktır.

Talip Sürücü Kursları olarak sadece değerli öğrencilerimizin eğitimi ile misyonumuzu sınırlamamakta, öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitilmesi için emek harcayan direksiyon usta öğreticilerimizin de yetişmesi ve gelişmesi konusunda kurum içi eğitim ve süreçleri misyonumuzun bir parçası olarak görmekteyiz.

 

VİZYON


Sürücü adaylarının eğitilmesi ve yetiştirilmesi konusunda süreç yenilikleri ve bireyselleştirilmiş eğitim anlayışını arttırarak devam ettirmeyi ve Bursa ilinin önde gelen sürücü kurslarından biri olmayı her daim sürdürmeyi kendimize vizyon ediniriz. Bu doğrultuda bugüne kadar on binlerce yeni sürücünün trafiğe kazandırılmasında rol oynayan kurumumuzu orta ve uzun vadede sektörün ihtiyaç duyduğu yeniliklere hazır halde tutmaya, adapte etmeye ve her daim daha bilinçli sürücülerin yetiştirilmesinde katkı sahibi olmaya devam edeceğiz.


HİZMET KALİTESİ İÇİN


·       Deneyim sahibi direksiyon usta öğreticisi ve teorik ders hocalarımız ile çalışıyoruz.

·       Kurum içi iş bölümünü destekliyor ve direksiyon usta öğreticilerimizin her daim eğitim hizmetinin kalitesine odaklanmalarını sağlıyoruz.

·       Direksiyon eğitiminde donanımlı ve konforlu otomobiller kullanıyoruz

·       Öğrencilerimize trafik ve çevre bilgisi ile araç ile ilgili bilgileri öğrenecekleri araç tekniği derslerinde zorunlu eğitim dışında da bilgiye ulaşabilecekleri platformlar sunuyor ve ihtiyaç halinde ek dersler ile takviye eğitim sunuyoruz.

·       Kurum içi süreçler ve başarı istatistiklerini her daim kontrol ediyor ve ihtiyaç duyulan duyulan düzeltme ve iyileştirmeleri yaparak en mükemmel eğitimi hedefliyoruz.

·       Eğitim, Milli Eğitim Yönetmelikleri ve diğer koşullardaki yenilikleri takip ediyor, kendimizi bu yeniliklere açık tutarak her daim gelişmeyi hedefliyoruz.

Whatsapp Destek